6.7
3 votes
Jak si nepodělat život

Jak si nepodělat život

ČT1 2019

Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, bankovní úřednice, které se najednou objeví podivný ekzém kolem očí, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, osamělý muž žijící v lesích a cizích chatách… můžou přežívat dál se svým problémem, skrývat ho a neřešit. Anebo se s ním porvou a za cenu šrámů a ran si svůj život opraví k lepšímu.

TV | Latest Releases 2019 onwards TV Watchlist Watchlist Spolecne serialy

The 10 Best Episodes of Jak si nepodělat život

Jak si nepodělat život - S1E1

#1 - Až budou krávy lítat

7.83

Season 1 - Episode 1

Učitelka Bětka je vtipná a milá holka s dvaceti kily navíc, což jí připomínají všichni včetně vlastní matky. Když se vlastně omylem Bětka ocitne na kurzu burlesky, poprvé zažije pocit, že její nadváha nevadí, dokonce naopak. Charismatická lektorka se snaží Bětce dokázat, že může být atraktivní, sexy a především se cítit svobodně, když se přestane bát a schovávat.

The episode was rated from 6 votes.

Jak si nepodělat život - S1E4

#2 - Beze stopy

7.50

Season 1 - Episode 4

Nechci žít mezi lidmi, můžete mne prosím nechat zmizet?

The episode was rated from 4 votes.

Jak si nepodělat život - S1E2

#3 - Nonstop lahůdky

6.86

Season 1 - Episode 2

Lenka (Eliška Křenková) přijede do Prahy za svým chlapcem, ale hned z kraje romantické večeře od něj dostane nehoráznou nabídku, kterou nemůže řešit jinak než útěkem. Ostatně útěky jsou pro Lenku typické, jak se postupně ukáže. Poslední spoj domů ujede před nosem, další pojede až ráno, co celou noc v Praze? Kousek od nádraží Lenka narazí na Nonstop lahůdky a rozhodne se uklidnit jídlem, což je pro ni taky typické. Postarší majitel Lahůdek Karel (Miroslav Krobot) taky vypadá, že má nějaký problém. A zatímco Lenka svoje problémy řešit neumí, ty cizí řeší okamžitě.

The episode was rated from 7 votes.

Jak si nepodělat život - S1E3

#4 - Můj bezvadnej život

6.33

Season 1 - Episode 3

To mám přijít o všechno kvůli vyrážce?

The episode was rated from 3 votes.

Last updated: oct 09, 2020

Search for TV shows...

About Me

I am Sophie and this is my website.

A little about me 👋 I am a marketing student in Paris. I love spending afternoons with friends in a cafe or a park.

But more than anything else, I love watching (.. binging…) series on my computer on rainy Sundays or any sunny day for that matter 🙈

I must have watched hundreds of shows by now, from romance to science-fiction series. Often I like to go back to a show I enjoyed. But I don’t feel like watching it all over again…

I created this website so myself and others could find the best episodes of our favourite shows. As of today, I have about 1,000 shows on the website with votes and rating coming from fans.

Hopefully, you can join me from your sofa and enjoy some nice TV!

- Sophie ☕️🍰