0.0
0 votes
Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowa

TVN 2021

"Professional Secret" is a new series that combines legal and medical themes, the main axis of the plot is Julia Żurawska's fight to clear her husband Andrzej of criminal charges. The main character, 40-year-old Julia, after completing her law studies in Warsaw, returned to her hometown, where she married a local doctor and gynecological surgeon - Andrzej Żurawski. She dedicated herself to her family, setting her ambitions aside, and created the home she had always dreamed of. As a wife and mother of two daughters, she lives in her husband's shadow until she discovers a secret that will destroy her entire world.

tv shows latest rated TV shows 2020 - DİZİ-Netflix,HBO,Amazon,Disney+,Apple+ TV shows NewShows 2020 TV TV-Shows-PL Premier 2020 TV Watchlist

The 10 Best Episodes of Tajemnica zawodowa

Tajemnica zawodowa - S1E4

#1 - Odcinek 4

7.67

Season 1 - Episode 4

Prokurator zarzuca Andrzejowi nie tylko błąd w sztuce, ale też m.in. korupcję, mobbing i molestowanie. Media wydają na niego wyrok jeszcze przed tym, jak sprawa trafia do sądu. Julia zastanawia się, czy sprosta tak poważnemu wyzwaniu. Nie pomaga jej osobiste zaangażowanie, ale prawniczka wie, że mężowi grozi więzienie. Odwracają się od nich rodzina i przyjaciele, a Paula obwinia matkę o romans ojca. Wiktor poleca córce dobrego karnistę z kancelarii, mecenasa Madeja. Mężczyzna składa propozycję ugody - jeśli chirurg przyzna się do łagodniejszych zarzutów, łatwiej wybroni się z poważniejszych. Julia odmawia, prosi też o radę Millera, pochłania go jednak inne zlecenie. Szuka siedmioletniego Maćka, który uciekł z domu. Po odnalezieniu chłopiec nie chce wracać. Żurawska dostrzega na jego ciele siniaki. Rodzice, Elżbieta i Radek, zaprzeczają, jakoby bili synka. Sprawa może mieć związek z ich rozwodem; chronią przed nim dziecko bez większego efektu. Julia nie jest co do tego przekonana.

The episode was rated from 3 votes.

Tajemnica zawodowa - S1E2

#2 - Odcinek 2

7.50

Season 1 - Episode 2

Po wybudzeniu się ze śpiączki Andrzej musi odpoczywać. Kinga stara się nim opiekować najlepiej, jak może. Pacjent dowiaduje się, że Julia wie o jego romansie. Kobieta żąda, by udzielił jej pełnomocnictwa w sprawie Jóźwiaka. Z troski o córki chce go reprezentować. Kinga obawia się o swoją pozycję. Wątpliwości podsyca Monika Litwin. Aby odnieść zwycięstwo w starciu z Jóźwiakiem, Julia musi ciężko pracować. Jej celem jest znalezienie dowodu na to, że relacja między Darkiem i Patrycją nie była tak silna, by żądanie o zadośćuczynienie miało jakiekolwiek podstawy. Julia próbuje znaleźć rozwiązanie tej zagmatwanej sytuacji. Zwraca się do Pawła Millera, który specjalizuje się w odnajdywaniu niekorzystnych informacji na temat różnych ludzi. Okazuje się, że Monika ją uprzedziła... Miller oczekuje, że Żurawska zaoferuje mu lepsze wynagrodzenie. Julia nie ma wyjścia.

The episode was rated from 2 votes.

Tajemnica zawodowa - S1E1

#3 - Odcinek 1

7.00

Season 1 - Episode 1

Rocznica ślubu Julii i Andrzeja Żurawskich. Andrzej spóźnia się, trudny poród pacjentki przedłuża się. Tego dnia Julia dostaje raport prywatnego detektywa – dowiaduje się, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy, również lekarką, Kingą. Detektyw, Paweł Miller nie pozostawia jej złudzeń - to nie wygląda na przelotny romans, tylko drugie życie pana doktora, które trwa od dwóch lat. W momencie, gdy Julia dostaje wiadomość o zdradzie, Andrzej zostaje brutalnie napadnięty w szpitalu. Dostaje kilka ciosów nożem. W stanie krytycznym trafia na stół operacyjny, a potem na OIOM.

The episode was rated from 3 votes.

Tajemnica zawodowa - S1E6

#4 - Episode 6

7.00

Season 1 - Episode 6

The episode was rated from 1 votes.

Tajemnica zawodowa - S1E5

#5 - Odcinek 5

6.50

Season 1 - Episode 5

Żurawscy padają ofiarą hejtu. Córki, a zwłaszcza Paula, zamierzają bronić dobrego imienia ojca. Dziewczyna wdaje się w bójkę z autorem sprośnego graffiti, które powstało na ich domu. Może zostać za to wyrzucona ze szkoły. Julia robi wszystko, żeby proces utajniono. Próbuje też porozmawiać z mężem o popełnionym przez niego błędzie, ale arogancki chirurg ucina temat. Prokurator wykorzystuje Kingę do wzmocnienia podstawy zarzutów przeciwko Andrzejowi. Julia zajmuje się jednocześnie sprawą Marka. Oskarża on pracowników laboratorium o to, że pomylili wyniki badań. Miał być śmiertelnie chory. Odmówił leczenia i postanowił spełnić swoje marzenie. Wtedy wyszedł na jaw błąd diagnostów. To żona namówiła go do złożenia pozwu - liczy, że Marek wróci do siebie, a za pieniądze z odszkodowania dokończą dacze pod miastem.

The episode was rated from 2 votes.

Tajemnica zawodowa - S1E3
#6 - Odcinek 3
6.33
Season 1 - Episode 3

The episode was rated from 3 votes.

Last updated: mar 21, 2021

Search for TV shows...

About Me

I am Sophie and this is my website.

A little about me 👋 I am a marketing student in Paris. I love spending afternoons with friends in a cafe or a park.

But more than anything else, I love watching (.. binging…) series on my computer on rainy Sundays or any sunny day for that matter 🙈

I must have watched hundreds of shows by now, from romance to science-fiction series. Often I like to go back to a show I enjoyed. But I don’t feel like watching it all over again…

I created this website so myself and others could find the best episodes of our favourite shows. As of today, I have about 1,000 shows on the website with votes and rating coming from fans.

Hopefully, you can join me from your sofa and enjoy some nice TV!

- Sophie ☕️🍰